Hobby Elektro Elektronické konstrukce
Služby

Zakázkový vývoj a výroba elektroniky

Do naší hlavní náplně práce spadá vývoj a následná výroba elektroniky. Díky dlouholeté praxi a nejnovější technologii jsme schopni vyvinout a vyrábět jakékoliv elektronické zařízení v jakémkoliv množství. Ať už potřebujete jednoúčelové zařízení či stovky kusů do náročného systému, jsme pro Vás tou pravou volbou.

Na základě konkrétních požadavků zákazníka jsme ochotni navrhnout, vyzkoušet a následně vyrobit konstrukci jakéhokoliv typu od obyčejných blikačů až po složité mikroprocesorové aplikace.

Servis a oprava elektroniky

Zabýváme se opravami a servisem všech typů černé elektroniky, mobilní techniky a počítačů.

Černá elektronika – opravy TV a dalších domácích spotřebičů; nejčastěji vadné zdrojové části či buzení podsvícení, určíme poškozenou část a následně nahradíme poškozenou součástku nebo celý modul.

Mobilní technika – opravujeme všechny typy mobilních telefonů, od výměny prasklého displeje až po výměnu základní desky.

Počítače a notebooky – opravy na počítačích dělíme na dvě části, softwarové a hardwarové; mezi nejčastější softwarové opravy patří reinstalace operačního systému, pokud jsou v PC důležitá data, zachráníme je. Hardwarové opravy jsou typu vadného zdroje nebo prasklého LCD u notebooku, určíme závadu, navrhneme řešení a uvedeme zařízení do funkčního stavu.

Novinky
23. červenec 2018

Zobrazení měřených teplot v internetu.
Číst více

16. červen 2016

Řídící jednotka do koloběžky.
Číst více

Kontakt

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat, na Vaši otázku se budeme snažit co nejrychleji odpovědět.